Послуги манікюру в Харкові

Така звична процедура, як манікюр, може викликати багато запитань і все ще здатна вас здивувати. Часто дівчата звично роблять класичний манікюр, не замислюючись про інших методах, які з кожним роком відвойовують все більше шанувальників.

Класичний манікюр

Класичний варіант манікюру називають також обрізним. Основна його особливість – кутикула і згрубла шкіра навколо нігтя видаляється за допомогою ріжучого інструменту. Майстер спочатку надає форму нігтьовим пластин, завдає засіб для розм’якшення кутикули, руки занурюються в теплу воду. Потім кутикулу відсувають, птергій очищається (шар кутикули, який безпосередньо приростає до нігтьової пластини), кутикула і бічні валики обробляються за допомогою кусачок або ножнічек.

Классический маникюр Харьков
Европейский маникюр Харьков

Європейський манікюр

Необрізний манікюр, який називають також європейської технікою, не передбачає використання ріжучих інструментів для видалення кутикули і обробки околоногтевих валиків. Нігтям надається форма за допомогою пилочки, і також, використовуючи спеціальну пилку, майстер обробить навколонігтьові валики, прибере ороговілі шкіру і додасть пальчикам гладкість. На кутикули наноситься засіб, що забезпечує її розм’якшення. Підготовлену кутикулу майстер відсуне спеціальної апельсинової паличкою, а також вичистить птергій. Потім може бути виконана шліфування та полірування нігтьових пластин.

Апаратний манікюр

Спеціальний апарат дозволяє майстру підбирати різні насадки в залежності від завдання і якісно обробляти ними шкіру і нігті. Розм’якшення шкіри не потрібно. Підготувати кутикулу і ороговілі шари шкіри навколо нігтя дозволяє спеціальний засіб. Обертові насадки роблять всю роботу, починаючи від створення потрібної форми, закінчуючи обробкою кутикули і поліруванням нігтьових пластин.

Цей вид манікюру відрізняється делікатністю, він не травмує нігті і шкіру, не має протипоказань, абсолютно безпечний. М’яке видалення ороговілих клітин дозволяє шкірі навколо нігтя довше залишатися гладкою і уникнути загрубіння.

Маникюр в Харькове от салона LOOK nails
Комбинированный маникюр Харьков

Комбінований манікюр

Можливості кожного з перерахованих вище видів манікюру можна поєднувати. Такий манікюр називається комбінованим. Це індивідуальна процедура, яка повністю враховує побажання клієнта і потреби його рук. Так, наприклад, нігтьові валики можуть оброблятися за допомогою ножнічек / щипців, а кутикулу майстер просто відсуне після розм’якшення спеціальним засобом. Також може поєднуватися використання манікюрного інструменту з насадками апарату.

Вартість послуг

Цена на маникюр в Харькове от LOOK nails studio
Наша адреса:
пл. Захисників України 7/8
Пн. - Ср., Чт. - Сб.: 10:00 - 20:00
Наші телефони:
+38 (050) 921 20 30 viber telegram
+38 (097) 997 97 66

Сети

Top masterMaster
зняття + манікюр + вирівнювання + покриття370 грн.350 грн.
зняття + педикюр + покриття410 грн.390 грн.

Манікюр

Top masterMaster
європейский130 грн.130 грн.
класичний170 грн.160 грн.
комбінований170 грн.160 грн.
апаратний170 грн.160 грн.
чоловічий230 грн.230 грн.

Зручна запис через Telegram bot @LookStudioBot

Запись в салон маникюра и педикюра через Телеграм бота

Подарункові сертифікати от nails studio LOOK

Хочете зробити сюрприз своїй дівчині, проявити турботу про маму, поділитися з подружкою хорошими враженнями, привчити чоловіка до догляду за своїми руками і ногами, подарувати коханій шикарні нігтики? Тоді купите Подарунковий сертифікат на манікюр від салону nails studio LOOK і ми зробимо за Вас все інше.

LOOK

Сертификат маникюр Харьков

Як нас знайти

Ми розташовані в м.Харкові на площі Захисників України 7/8

Адреса

м. Харків, площа Захисників України 7/8

Телефон

+38 (050) 921-20-30
+38 (097) 997-97-66

Instagram

nail_studio_look

Telegram Bot

LookStudioBot

Email

nailstudiolook@gmail.com