Подарункові сертифікати на манікюр і педикюр від nails studio LOOK

Хочете зробити сюрприз своїй дівчині, проявити турботу про маму, поділитися з подружкою хорошими враженнями, привчити чоловіка до догляду за своїми руками і ногами, подарувати коханій шикарні нігтики? Тоді купите Подарунковий сертифікат на манікюр від салону nails studio LOOK і ми зробимо за Вас все інше.

Купить сертификат на маникюр Харьков

Правила використання подарункового сертифіката від nails studio LOOK

Сертификат на маникюр Харьков

1. Подарункові сертифікати номіналом 200 грн., 300 грн. і 500 грн. можна придбати в манікюрному салоні nails studio LOOK за готівку або замовити у адміністратора салону по телефону (050) 921-20-30

Можлива доставка Подарункового сертифіката на манікюр або педикюр по Харкову за додаткову оплату 50 грн.

2. Подарунковий сертифікат продається за ціною, що дорівнює його номіналу, і дає право разового отримання будь-яких послуг в салоні nails studio LOOK на суму, відповідну номінальній вартості сертифіката.

3. Якщо сума отриманих послуг менше номіналу подарункового сертифіката, різниця анулюється і надалі салоном nails studio LOOK не компенсується. Якщо сума послуг більше номіналу подарункового сертифіката, клієнт здійснює доплату в розмірі різниці між вартістю наданих послуг і номіналом подарункового сертифіката.

4. На придбання подарункового сертифіката не поширюються знижки, що діють в салоні nails studio LOOK.

5. Подарунковий сертифікат салону nails studio LOOK не підлягає поверненню і грошової компенсації, а також дає право разового використання виключно одній персоні.

6. Використаний Подарунковий сертифікат салону nails studio LOOK вилучається майстром салону після разового надання послуг, включених до переліку салону nails studio LOOK.

7. Подарунковий сертифікат салону nails studio LOOK дійсний протягом 6-ти місяців з моменту продажу. Дата продажу вказується безпосередньо на конверті Подарункового сертифіката. Після закінчення зазначеного терміну дії, Подарунковий сертифікат не береться до оплати, і його вартість Власнику; не повертається.

9. Подарункові сертифікати салону nails studio LOOK є іменними. Адміністрація салону nails studio LOOK не приймає претензій з приводу втрати Подарункового сертифіката.

Ми впевнені, що Ваш подарунок буде найкращим і оригінальним, і принесе радість його Власнику!

Записуйся через наш Telegram Bot

Он-лайн запись на маникюр в Харькове

Записуйся через наш Telegram Bot